Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

PORTFOLIO: The Naked Rabbit Project

Podobnie jak święty Mikołaj i inni cyrkowi klowni, tak i wielkanocny zając niekoniecznie we wszystkich budzi pluszowe skojarzenia, ale czasem wręcz przeciwnie – grozę. Jest nawet na to nazwa: lepofobia. Strach przed długouchymi, jak to choroba, nie wybiera: dotyka tak dzieci, dorastające panny, jak i dorosłych. Ważne raczej, kto jak sobie z taką – powszechnie uznawaną za ‚niepoważną’ – przypadłością poradzi.

My znaleźliśmy pewnego pana, który oswaja swoją fobię dość widowisokowo: przywdziewając maskę złotego zająca zrzuca z siebie odzież i po przepoczwarzeniu w ten sposób w obiekt swojego lęku, pozuje do zajęczych aktów:

Trzydziestokilkuletni Sylvain Norget mieszka i tworzy w Bordeaux, swoją przygodę z fotografią rozpoczął od własnych, często queerowych autroportretów i aktów, także w różnych maskach (znana jest jego krótka seria ‚nagiego batmana‚). The Naked Rabbit Project – jak nie bez powodu nazwał królicze przedsięwzięcie – okazał się cyklem największym, obejmującym niemal 200 fotografii, zyskał nie tylko rozgłos na blogach gejowskich ale i dobre recenzje w świecie fotografii. W 2009 roku zamknięty został i podsumowany wydawnictwem książkowym.

My zebraliśmy i prezentujemy ponad trzydzieści prac:

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer

http://www.db798.com/pictobrowser/swfobject.js var so = new SWFObject(„http://www.db798.com/pictobrowserp.swf”, „PictoBrowser”, „538”, „500”, „8”, „#CCDDBB”); so.addVariable(„source”, „album”); so.addVariable(„userName”, „timofieusz”); so.addVariable(„names”, „PortfolioNorget1”); so.addVariable(„albumId”, „5598960744236474657”); so.addVariable(„titles”, „off”); so.addVariable(„displayNotes”, „off”); so.addVariable(„thumbAutoHide”, „on”); so.addVariable(„imageSize”, „original”); so.addVariable(„vAlign”, „center”); so.addVariable(„vertOffset”, „0”); so.addVariable(„colorHexVar”, „CCDDBB”); so.addVariable(„initialScale”, „off”); so.addVariable(„bgAlpha”, „50”); so.write(„PictoBrowser110424040037”);
Kto poczuł się zaintrygowany stylem tudzież zewnętrznym wyglądem modela i fotografika w jednej osobie, który tymczasem z powodzeniem zaczął też portretować innych – zapraszamy do przejrzenia jego oficjalnych zbiorów: Sylvain Norget na Flickr | Deviantart | But.Portraiture.

No i – jakże by inaczej – życzymy wszystkim pogodnych świąt, a każdemu z osobna jego osobistego Złotego Zająca. Albo przynajmniej jajeczko 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: