BEARDY: Undercover – You’re Turning Me On

QueerPop może nierychliwy, ale pomysłów nie zarzuca.

Zgodnie z niegdysiejszą zapowiedzią, inagurujemy Sobotni Kącik Włochaty pod etykietką beardy (po polskiemu: ptasiek). Zbieraliśmy się jak ptasiek za morze, ale oto znalazł się niezły pretekst, w postaci klubowego klipu duetu Undercover. To nowy twór muzyczny, jednak przynajmniej jedna jego połowa jest nam znana nie od dziś – Greg Scarnici pojawił się już u nas w jednym ze swoich najpiękniejszych numerów, kiedy to naśmiewał się z niesamowitego, legendarnego już nakrycia głowy boskiej Arethy.

Do tej pory specjalizujący się w parodiach, Scarnici przeobraził się w dj’a – i trzeba przyznać, że tak z zarostem, jak i z poniższym kawałkiem całkiem mu do twarzy. Ale zważywszy na nagromadzenie brodatych samców na parkiecie możliwe, że ulegamy zupełnie innym impulsom, zwłaszcza wobec tak obiecująco zawiązującego się romansu:

Płyta włochatego duetu już wkrótce, w sieci dostępne są już sample – dosyć rozczarowujące swoją monotonnością. Gwoli uczciwości przyznać się musimy, że i parodystyczne produkcje Grega są dosyć grubo ciosane i niezbyt trafiają w naszą wrażliwość, natomiast kawałek powyższy – jak najbardziej. A już najbardziej podoba nam się nowe emploi artysty, który jako misiak prezentuje się zdecydowanie korzystniej, niż przedtem.

Na deser pierwszego wydania beardowego cyklu zostawiliśmy ciacho, które uświetniło swą brodą prezentację najnowszej kolekcji marki Nasty Pig. O której w tym miejscu pewnie jeszcze napiszemy, właśnie z tego powodu:

Jeszcze więcej świeżego misiowego bogactwa w sesji fotograficznego tanedmu Exterface w czwartym wydaniu magazynu Manifesto. I wystarczy, bo się od początku zamisiujemy do reszty…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: